1 вересня - День знань

02.09.2017 17:00
1 вересня - День знань
  1 ВЕРЕСНЯ  – День знань – особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!  
 
Вересень починається святом знань, просвіти, науки. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. У цей святковий і, по суті новітній день, кожна мати чи батько, дідусь чи бабуся прокинеться як найраніше, аби неодмінно провести свою дитину до школи – якщо не за ручку, то ідучи поруч, або проведе поглядом і стоятиме довго – аж поки видно її дитя. І в цей чарівний час, дозвольте від щирого серця привітати усіх учнів, вчителів, батьків із традиційним святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації, святом молодості та надії і насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи.
 
 На цьогорічну лінійку першокласники заходили у супроводі учнів 11 класів та першої вчительки Гурин Олени Василівни. Цього року вперше шкільний поріг переступило 6 учнів 1 класу. З початком нового навчального року всіх присутніх привітала директор школи Мельник Тетяна Петрівна. З напутнім словом для першокласників виступила перша вчителька Гурин Олена Василівна. Вітали з Днем знань і гості – в.о. голови Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Руслан Миколайович Веремієнко, голова Грем’яцької сільської ради Карцан Олексій Миколайович.
 
Перший дзвоник запросив усіх на перший урок «Поважаю європейські цінності – будую сучасну Україну!».
 
Веселим звучанням дзвіночка розпочався новий навчальний рік. Хай щастить вам, учні, вчителі!!!